Dotaz k produktu Přesný secí stroj 1725NT ExactEmerge:
/zemedelska-technika/presne-seci-stroje/presny-seci-stroj-1725nt-exactemerge
John-Deere-ExactEmerge-top-image.jpg
Řešení pro špičkové výnosy!

Přesný secí stroj 1725NT ExactEmerge

Mám zájem
  • Počet řádků8
  • Pracovní rychlost4 - 16 km/h

Stroj ExactEmerge jsme zkonstruovali s ohledem na skutečnost, že zemědělci požadují přesné rozestupy mezi jedinci a jednotné klíčení, které jim zajistí větší zisk. Proto jsme navrhli secí stroj 1725NT, který se stane novým standardem přesnosti, produktivity a provozuschopnosti. Inovativní systém BrushBelt nahrazuje semenovod a při výsadbě zajišťuje stejnoměrné rozestupy osiva. Osivo umisťováno do řádku, aniž by utrpělo náraz nebo se převrátilo, jako tomu bývá u jiných výsevních systémů.

Vynikající výkon díky pracovní rychlosti až 16 km/h
Její jedinečná technologie BrushBelt zlehka pokládá osivo do půdy, aniž by utrpělo náraz nebo se převrátilo, a to rychlostí až 16 km/h. Představujeme nový standard.
Aktivní pneumatický přítlak výsevní jednotky
Přesnosti dosáhnete snadno. Přítlak a penetrace do půdy jsou nepřetržitě sledovány a automaticky seřizovány. Vše stačí nastavit jen jednou.
Snadná a rychlá přeprava
Model 1725NT s rychlým hydraulickým sklápěním a přepravní šířkou 3,0 m ve sklopeném stavu je ideální volbou pro smluvní poskytovatele služeb.

Videogalerie

Technická data

MODEL 1725NT ExactEmerge
Rozteč řádků 75 - 80 cm
Transportní šířka 3 m
Hmotnost 3810 kg
Pracovní rychlost 4 - 16 km/h
Počet řádků 8
Maximální objem zásobníku 56 l

Novinky

Související články

Setí loga John Deere
Řada z vás již jistě zaznamenala fotografii vysetého loga John Deere u Větrného Jeníkova. V tomto příspěvku bychom se s vámi rádi podělili o způsob tvorby našeho uměleckého díla. Je jasné, že od teď na všech svých pozemcích...
Číst více
Přesné secí stroje ExactEmerge pro perfektní výsev
Vysoce výkonné přesné secí stroje ExactEmerge od firmy John Deere přinášejí novou úroveň přesnosti setí při rychlosti až 16 km/h. V článku se dočtete o nových funkcích těchto secích strojů, které nyní nabízejí ještě více komfortu...
Číst více

Napište nám